Ogłoszenia Parafialne XXV Niedziela Zwykła – 20.09.2020 r

XXV Niedziela Zwykła – 20.09.2020r.

Dzisiaj w naszej parafii uroczystość I Komunii św. Na Mszy św. o godz. 13:00 dzieci klas IV przyjmą po raz pierwszy do swojego serca Najświętsze Ciało Pana Jezusa.
W przyszłą niedziele po Mszach św. zbiórka na Radio Rodzina, radiową rozgłośnię naszej archidiecezji.
Spotkanie grupy ” Z Maryją za rękę” w poniedziałek o godz.17:00.
Zbiórka LSO w czwartek o 17:00.
Spowiedź św. dla dzieci przezywających 1 rocznicę swojej Komunii św. w sobotę o godz.10:00. Msza św. rocznicowa w przyszłą niedzielę o godz.13:00.
Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które w przyszłym roku (2021) przystąpią do I Komunii św. w sobotę, 26 września o godz.15:00.
Dzisiaj po Mszach św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.
Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, szczególne miesięcznika Nowe Życie, którego wrześniowy numer poświęcony jest katechezie w szkole.