XXIV Niedziela Zwykła -13.09.2020r.

1. W tym tygodniu w środę, piątek i sobotę, Kwartalne Dni Modlitw w intencji dzieci, młodzieży i wychowawców.
  2. W poniedziałek, 14 września, święto Podwyższenia Krzyża św. Na mszy św. o godz. 18:00 poświęcenie obrazu Ecce Homo.
  3. We wtorek, 15 września, wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
  4. W piątek, 18 września, święto św. Stanisława Kostki, patrona polskiej młodzieży.
  5. W czwartek o godz.17:00 zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza. Zapraszamy na to spotkanie wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.
  6. W najbliższy piątek o godz.19:00 próba dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Pierwsza spowiedź św. dla dzieci komunijnych w sobotę o godz. 9:45. Uroczystość I Komunii św. w niedzielę 20. września, na Mszy św. o godz. 13:00.
  7. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 18:00. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne. Zapraszamy młodzież która przyjmie ten sakrament 6 października br.
  8. W przyszłą niedzielę zbiórka Na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.