OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 8.11.2020r.

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym dniu modlitwa i pomoc finansowa jest skierowana do Republiki Środkowoafrykańskiej. Po Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc dla Kościoła w tym kraju.

2. W środę 11 listopada 102 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. o godz.7:00, 8:30, 10;00, 12:00, 18:00.
3. Parafialna grupa wolontariatu pomaga w zakupach. Z pomocy mogą korzystać osoby, które za względu na wiek czy dolegliwości nie mogą teraz wychodzić z domu. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń.
4. W przyszłą niedzielę zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.
5. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się na nabożeństwie o godz.17:15. Kartki wypominkowe prosimy składać do skarbony umieszczonej przed ołtarzem MB Nieustającej Pomocy. W najbliższym tygodniu modlitwy wypominkowe wg. następującego porządku…