XXXIII Niedziela Zwykła B – Ogłoszenia parafialne – 14.11.2021

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy XIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz naszych braci i sióstr w wierze prześladowanych za wyznawaną wiarę w Chrystusa.
  2. W następną niedzielę, 21 listopada, uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy kościelny rok liturgiczny.

3.Spotkanie grupy Miłosierdzia Bożego w piątek, 19 listopada po Mszy św. o godz.18:00.

1. W sobotę odbędzie się turniej ministrancki. Rozpoczęcie o godz.15:00 w dolnej sali kościoła. Zapraszamy na to wydarzenie wszystkich HVAC units chłopców chcących zostać ministrantami. Bardzo prosimy o zachęcenie młodych chłopców w wieku szkolnym do przystąpienia w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii.
  2. W przyszłą niedzielę zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.
  3. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania w niedzielę 21 listopada po Mszy św. o godz.18:00.
  4. Świece Caritas na stół wigilijny są wyłożone przed ołtarzem św. Faustyny. Dochód ze świec przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  5. W czwartek,18 listopada, kończymy modlitwę wypominkową za zmarłych. Do tego dnia możemy jeszcze składać karki wypominkowe. Grafik wypominek…