3. Niedziela Wielkanocna B – Ogłoszenia parafialne – 14.04.2024r.

1.Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Biblijną. Rozpoczyna ona Tydzień Biblijny. Wierni, którzy bez przerwy minimum pół godziny w ciągu dnia poświęcą lekturze Pisma św. mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
2. W poniedziałek,15 kwietnia, o godz.19:00 w dolnej sali kościoła, spotkanie Kręgu Biblijnego, które prowadzi ks. dr Ryszard Kempiak.
3. W następną niedzielę, z racji IV niedzieli wielkanocnej, dzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele, który rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego.
4. W przyszłą niedzielę zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.
5. Zachęcamy do nabywania i czytelnictwa prasy katolickiej tygodnia Niedziele i Gość Niedzielny i miesięcznika Nowe Życie.