II Niedziela Adwentu A – Ogłoszenia parafialne – 04.12.2022r.

1. Tradycyjnie w II niedzielę Adwentu obchodzimy Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Po Mszy św. zbiórka ofiar na pomoc dla naszych braci w wierze żyjących za wschodnią granicą naszego kraju.
  2. W czwartek, 8 grudnia, uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W tym dniu  zapraszamy na Mszę św. o godz.7:00, 9:00, 12:00 (Godzina Łaski), 17.00, 18:00.
  3. Przed ołtarzem św. Faustyny są do nabycia opłatki wigilijne, świece Caritas. LSO rozprowadza sianko na stół wigilijny.
  4. We wtorek o godz.17:15 różaniec do MB Bolesnej, o godz.18:00 msza św. w int. ADŚ.
  5. W sobotę po Mszy św. wieczornej nabożeństwo wigilii III Niedzieli Adwentu. Po nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. Dzisiaj o godz.19:00 spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  7. Dnia 11 grudnia odbędzie się w naszej parafii kiermasz elżbietański, podczas którego będą rozprowadzane ozdoby świąteczne wykonane przez wolontariuszy. Dochód z kiermaszu przeznaczony jest a high-quality maid service na zakup żywności dla ubogich i bezdomnych z Jadłodajni prowadzonej prze siostry elżbietanki.
  8. Za 2 tygodnie, 18 grudnia kiermasz świąteczny organizowany przez parafialną grupę wolontariatu.