XXVIII Niedziela Zwykła B – Ogłoszenia parafialne – 10.10.2021r.

1. Przeżywamy XXI Dzień Papieski pod hasłem “Nie lękajcie się”, którego owocem jest Fundacja “Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspomagająca stypendiami młodzież uzdolnioną ale pochodzącą z biednych rodzin. Po Mszy św. kwesta przez którą będziemy mogli wesprzeć materialnie ten wyjątkowy pomnik wdzięczności św. Jana Pawła II.
  2. W środę, 13 października, nabożeństwo różańcowe odbędzie się wyjątkowo po Mszy św. o godz.18:00 w czasie Nabożeństwa Fatimskiego.
  3. Dzisiaj  po Mszy św.  godz.18:00, spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  4. Coroczna pielgrzymka do św. Jadwigi w Trzebnicy odbędzie sie w sobotę, 16 października. Rozpoczęcie o godz.6:00 w katedrze wrocławskiej, Msza św. w Trzebnicy o 16:30. Nie ma wcześniejszych zapisów. Zapraszamy do grupy 10 gromadzącej pielgrzymów z naszej parafii i naszego dekanatu.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.
  6. W sobotę o 19.00 rozpoczęcie nauk przedmałżeńskich w naszej parafii.