XXVII Niedziela Zwykła B – Ogłoszenia parafialne – 03.10.2021r.

1. We wtorek, 5 października, nasza parafia przeżywa odpust ku czci św. Faustyny, naszej  Patronki. Msza św. odpustowa będzie sprawowana o godz.18:00. Od godz.9:00 do 18;00 adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz.15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
  2. W przyszłą niedzielę, 10 października,  Kościół w Polsce po raz 21 będzie obchodził Dzień Papieski, w tym roku pod hasłem  “Nie lękajcie się”. Po każdej Mszy św.  kwesta na rzecz Fundacji “Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która jest żywym retro kitchen appliances pomnikiem wdzięczności dla św. Jana Pawła II.
  3. W sobotę, 9 października przypada 5 rocznica konsekracji naszego kościoła. Zapraszamy na Mszę św. o godz.18:00 w czasie której będziemy dziękować Panu Bogu za dar naszego kościoła.
  4. We wtorek, 5 października, o godz.18:00 Msza św.  w int. ADŚ.
  1. W czwartek, 7 października o godz.16:45 Koronka do Krwi Chrystusa, o 18:00 Msza św. w int. SKCh. Po Mszy św. spotkanie wspólnoty w dolnej sali kościoła.
  2. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w niedzielę, 10 października, po Mszy św. o godz.18:00.
  3. Została odwołana pielgrzymka do Łagiewnik.
  4. 16 października (sobota) o godz.19:00 rozpoczęcie katechezy przedmałżeńskiej dla narzeczonych, którzy zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński.
  5. W miesiącu październiku nabożeństwo do NMP Niestającej Pomocy w czasie nabożeństwa różańcowego. Natomiast w piątki tego miesiąca nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po modlitwie różańcowej.