Wielkanoc – Ogłoszenia parafialne – 11.04.2023r.

1. Naszym parafianom i gościom składamy życzenia zdrowych, pogodnych i błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niech radosne „Alleluja” będzie w tych dniach na naszych ustach i w naszym sercu, a Pan Jezus zmartwychwstały niech wprowadza do naszych serc światłość Wielkanocy. Ufamy, że zmartwychwstały Pan pozwoli nam pokonać wszelkie trudności i wyprowadzi nas ku lepszemu życiu.
  2. Trwa Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego. Modlitwy po wieczornej Mszy św.
  3. Kolekta z drugiego dnia świąt Zmartwychwstania Pańskiego przeznaczona jest na potrzeby Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego i Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.
  4. W przyszłą niedzielę, Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godz.15:00 zapraszamy na modlitwę w Godzinie Miłosierdzia Bożego, z którą Pan Jezus związał obietnicę szczególnych łask.