XI Niedziela Zwykła – 14.06.2020r.

1. Zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które jest sprawowane przez cały czerwiec o godz. 17:30.
  2. W czwartek, 18 czerwca, na zakończenie tygodnia czci wobec Najświętszego Sakramentu procesja do 4 ołtarzy wokół kościoła. Po procesji poświęcenie wianków.
  3. W piątek, 19 czerwca, uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to także Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.
  4. W sobotę, 20 czerwca, wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  5. W przyszłą niedzielę, 21 czerwca o godz.19:00, spotkanie Parafialnej Grupy Wolontariatu.
  6. Dzień Skupienia dla Liturgicznej Służby Ołtarza 27 czerwca (sobota). Plan Dnia Skupienia w zakrystii.
  7. Za tydzień zbiórka na Parafialny Kielich Życia.