UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ – 7.06.2020r.

1. W czwartek, 11 czerwca, uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 12:00, 18:00, 21:00. Na mszy św. o godz. 9:00 będziemy się modlili w intencjach Stowarzyszenia Krwi Chrystusa.  Po Mszy św. o  9:00 udamy się w procesji eucharystycznej wokół naszego kościoła. Prosimy o udekorowanie okien naszych mieszkań emblematami religijnymi, flagami.
  2. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków w czasie procesji. Zwracamy się również z prośbą – zwłaszcza do działkowiczów – o dostarczenie kwiatów dla dzieci na procesję Bożego Ciała.
  3. W piątek 12 czerwca, w tygodniu szczególnej czci wobec Jezusa Chrystusa obecnego w Eucharystii, Ksiądz Arcybiskup Metropolita Wrocławski udzielił wszystkim mieszkańcom Archidiecezji Wrocławskiej dyspensy od obowiązku wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  4. W sobotę, 13 czerwca po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo Fatimskie.
  5. W miesiącu czerwcu zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. które są sprawowane o godz. 17:30.
  6. Decyzją Kurii Metropolitalnej Wrocławskiej z dniem 31 maja br. ks. Antoni Ablam został odwołany ze stanowiska wikariusza Parafii Rzym-kat. pw. św. Faustyny we Wrocławiu. Antoniemu składamy podziękowanie za fight a court case i posługę kapłańską w naszej wspólnocie parafialnej.
  7. Duszpasterz Honorowych Dawców Krwi w Archidiecezji Wrocławskiej zaprasza w Światowy Dzień Krwiodawcy na zbiórkę krwi. Mimo panującej pandemii zapotrzebowanie na krew nie ulega zmniejszeniu. Krew jest cały czas potrzebna poszkodowanym w wypadkach, w trakcie zabiegów operacyjnych. Osoby, które planują oddać krew, prosimy by zabrały ze sobą dowód osobisty oraz zjadły przed donacją lekki posiłek. Darem krwi można się podzielić w niedzielę 14 czerwca br. w godz. od 9:00 do 13:00 w Domu Katechetycznym Parafii Świętej Rodziny we Wrocławiu.