30. Niedziela Zwykła A – Ogłoszenia parafialne – 29.10.2023r.

1. W środę, 1 listopada, uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu Msze św. będą sprawowane wg. porządku niedzielnego.
2. Na cmentarzu przy ul. Smętnej procesja różańcowa za zmarłych o godz.15:00, po procesji Msza św. przed kaplicą cmentarną.
3. W dniach 1 i 2 listopada można uzyskać odpust zupełny. Warunki są następujące: spowiedź św. i Komunia św., nawiedzenie kościoła, modlitwa :Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”, dowolna modlitwa w intencji Ojca Świętego i wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.
4. Wierni którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się w intencji zmarłych, zyskają odpust dla zmarłych w czyśćcu cierpiących. Odpust ten w dniach od 1 do 8 listopada jest zupełny, a w inne dni cząstkowe.
5. W poniedziałek, 30 października, o godz.19:00 pierwsze spotkanie Kręgu Biblijnego, które poprowadzi ks. dr Ryszard Kempiak.
6. W czwartek, o godz.16:30 Koronka do Krwi Chrystusa, o godz.18:00 msza św. w int. SKCh. Po Mszy św. spotkanie wspólnoty w dolnej sali kościoła.
7. W I Piątek listopada spowiedź św. od 16:00 do 19:00.
8. W I sobotę listopada spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca, o 8:00 Godzinki NMP, o 8:30 – różaniec, o 9:00 – Msza św. w int. WŻR.
9. W sobotę, 4 listopada o godz.11:00 w dolnej sali kościoła odbędzie się obowiązkowe spotkanie wszystkich członków LSO oraz kandydatów.
10. W przyszłą niedzielę, 5 listopada, po Mszy św. o godz.18:00, spotkanie dla osób przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
11. Od listopada w naszej parafii rusza cykl spotkań, na których omawiana będzie rola, jaką każdy chrześcijanin pełni w życiu społecznym. Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu, w każdy drugi czwartek miesiąca. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału. Na pierwszym spotkaniu, które odbędzie się 9 listopada o godz.19:00, poruszony zostanie temat dotyczący roli Kościoła w społeczeństwie.
12. Na ławkach są wyłożone kartki wypominkowe. Imiona zmarłych prosimy wypisywać w I przypadku (mianowniku). Wypełnione kartki z zaznaczonym adresem prosimy składać do skarbony umieszczonej przed ołtarzem św. Faustyny. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy się modlić poczynając od 2 listopada na nabożeństwie o godz.17:15. Grafik modlitwy wypominkowej umieszczony jest na stronie internetowej naszej parafii i w tablicy ogłoszeń.