VII Niedziela Zwykła A – Ogłoszenia parafialne – 20.02.2023r.

1. W Środę Popielcową, 22 lutego, rozpoczynamy Wielki Post, okres Czterdziestodniowego Przygotowania Paschalnego. W Popielec Msze św. będą odprawione  godz. 7:00. 9:00, 17:00 , 18:00. W tym dniu wszystkich wiernych obowiązuje post ścisły.
  2. W okresie Wielkiego Postu, zapraszamy w piątki na Drogę Krzyżową o godz. 9:30, 17:00 ( dla dzieci), oraz po Mszy św. o18:00. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17:00.
  3. W przyszłą niedzielę, I Wielkiego Postu, rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne które poprowadzi ks. Jakub Bartczak.
  4. W środę, 22 lutego przypada 92 rocznica objawień Pana Jezusa, który polecił św. Faustyny namalować obraz który widzi z podpisem : „Jezu, ufam Tobie”.
  5. Spotkanie Grupy Miłosierdzia Bożego w piątek, 24 lutego po Drodze Krzyżowej. Spotkanie Grupy Wolontariatu, 26 lutego o godz.19:00 na plebanii. Spotkanie bierzmowanych w niedzielę 26 lutego na Mszy św. o godz.18:00. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne.
  6. Za tydzień Niedziela Hospicyjna. Po Mszach św. zbiórka na hospicja działające w naszym mieście.
  7. Na stole przed ołtarzem św. Faustyny są wyłożone „Zdrapki wielkopostne”. Zdrapka to forma duchowych ćwiczeń na każdy dzień Wielkiego Postu. Dobrowolna ofiara będzie przeznaczona na wycieczkę dla LSO.
  8. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na rzecz pomocy osobom poszkodowanym w tragicznym trzęsieniu ziemi na pograniczu Turcji i Syrii.