XXX Niedziela Zwykła B – Ogłoszenia parafialne – 24.10.2021

1. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Misyjną, która rozpoczyna Tydzień Misyjny w Kościele. Po Mszach św. zbiórka na potrzeby Kościoła Mar Abda w Libanie..
  2. Spotkanie parafialnej grupy wolontariatu w niedzielę,  24 października, o godz.19:00.
  3. Na ławkach są wyłożone kartki wypominkowe. Prosimy podawać imiona zmarłych w I przypadku (w mianowniku) oraz podać adres zamieszkania. Wypominki prosimy składać do skarbowy umieszczonej przed ołtarzem NMP. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy się modlili w miesiącu listopadzie o godz.17:15 wg. grafiku który podamy w przyszłą niedzielę.
  4. Spotkanie dla młodzieży która w przyszłym roku ma przystąpić do sakramentu bierzmowania w niedziele , 24 października, po Mszy św. o godz.18:00.
  5. W przyszłą niedzielę, 31 października, po Mszach św. o godz.8:30, 10:00 i 12:00 wystąpi z krótkim koncertem polski zespół :”Wspólna Wędrówka” z Mińska na Białorusi. Po występie będzie możliwość wsparcia naszych rodaków z Białorusi, którzy znajdują się teraz w trudnej sytuacji.