XXIX Niedziela Zwykła B – Ogłoszenia parafialne – 17.10.2021 r

1. W czwartek, 21 października, będziemy gościli w naszej parafii ks. Arcybiskupa Józefa Kupnego Metropolitę Wrocławskiego, który na Mszy św. o godz.18:00 udzieli sakrament bierzmowania młodzieży z naszej parafii.
  2. Próba liturgiczna dla bierzmowanych którzy w czwartek przyjmą sakrament dojrzałości chrześcijańskiej dzisiaj po Mszy św. o godz.18:00.
  3. W piątek, 22 października, po mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Miłosierdzia Bożego.
  4. W niedzielę, 24 października, Niedziela Misyjna, która rozpoczyna Tydzień Misyjny w Kościele. Po Mszach św. zbiórka na potrzeby Kościoła w krajach misyjnych.
  5. Spotkanie parafialnej grupy wolontariatu w niedzielę 24 października o godz.19:00.
  6. Na ławkach są wyłożone kartki wypominkowe. Prosimy podawać imiona zmarłych w I przypadku (w mianowniku) oraz podać adres zamieszkania. Wypominki prosimy składać do skarbowy umieszczonej przed ołtarzem NMP. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy się modlili w miesiącu listopadzie o godz.17:15 wg. grafiku który podamy w przyszłą niedzielę.
  7. Spotkanie dla młodzieży która w przyszłym roku ma przystąpić do sakramentu bierzmowania w niedziele , 24 października po Mszy św. o godz.18:00.
  1. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać.