Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej – Ogłoszenia parafialne – 16.10.2022r.

1.Przeżywamy XXII Dzień Papieski pod hasłem “Blask prawdy”. Społecznym wymiarem tych dni jest zbiórka na rzecz Fundacji “Dzieło Nowego Tysiąclecia” która wspiera pomocą stypendialną ubogą młodzież. Po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz działalności tej fundacji.
2.Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek, 20 października po Mszy św. wieczornej.
3. Spotkanie Grupy Miłosierdzia Bożego w piątek, 21 października po Mszy św. wieczornej.
4. W sobotę, 22 października o godz.19:00 rozpoczęcie nauk przedmałżeńskich dla narzeczonych którzy planują zawarcie sakramentu małżeństwa.
5. W dniach 16-18 października gościmy w naszej parafii o. Wawrzyńca Waszkiewicza – misjonarza Matki Bożej Anielskiej, który dzisiaj na Mszy św. o godz.12:oo wygłosi Słowo Boże jak również w poniedziałek i wtorek poprowadzi nabożeństwo różańcowe i będzie przewodniczył Mszy św. wieczornej w tych dniach. Po Mszach św. będzie można nabyć książki autorstwa O. Wawrzyńca.
6. W przyszłą niedzielę zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.
7. Na ławkach są wyłożone kartki wypominkowe. Imiona zamarłych prosimy wypisywać w I przypadku ( w mianowniku). Wypełnione kartki z zaznaczoną ulicą prosimy składać do skarbony umieszczonej przed ołtarzem Matki Boże. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy się modlić poczynając od 2 listopada na nabożeństwie o godz.17:15. Grafik modlitwy wypominkowej umieszczony będzie na stronie internetowej parafii i w gablocie ogłoszeń.