III Niedziela Wielkanocna B – Ogłoszenia parafialne – 18.04.2021r.

1.Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Biblijną. Rozpoczyna ona Tydzień Biblijny. Wierni, którzy bez przerwy minimum pół godziny  w ciągu dnia poświęcą lekturze Pisma św. mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

1. W piątek, 23 kwietnia uroczystość ku czci św. Wojciecha, bpa i m. Głównego Patrona Polski.
  2. W następna niedzielę, 25 kwietnia, dzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele, który rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego.
  3. W przyszłą niedzielę, 25 kwietnia, o godz.18:00, Msza św. dla bierzmowanych a po Mszy św. spotkanie formacyjne.
  4. W dzisiejszą niedzielę i następną, 25 kwietnia, dodatkowa Msza św. o godz.17:00.
  5. Składamy podziękowanie wszystkim darczyńcom, którzy w ostatnim okresie gdy jest ograniczona liczba wiernych w kościele z powodu pandemii, wspomogają nasz kościół ofiarami przekazanymi bezpośrednio czy przelanymi na konto parafialne. Bóg zapłać za ten dar serca.