IV Niedziela Wielkanocna B – Ogłoszenia parafialne – 25.04.2021r.

1. W tym tygodniu, w środę, piątek i sobotę, Kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w Kościele.
  2. W czwartek, 29 kwietnia, Dzień Męczeństwa duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej.
  3. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Miłosierdzia Bożego.
  4. W maju codziennie nabożeństwa majowe ku czci NMP o godz.17:30.
  5. W sobotę, 1 maja, wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika, patrona ludzi pracy .
  6. W sobotę, 1 maja spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca, o godz.8:00- Godzinki ku czci NMP, o 8:30- różaniec, o9:00- Msza św. w int. WŻR.
  7. Dzisiaj na Mszy św. o godz.18:00 spotkanie dl młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.
  8. W przyszłą niedzielę jako pierwszą miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu, a ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na dalsze prace w naszym kościele.