XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.11.2019r.

1. W poniedziałek 4. XI. o godz. 16:30 Koronka do Krwi Chrystusa, o 18:00 Msza św. w intencji Ojczyzny i Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po mszy św. spotkanie wspólnoty Stowarzyszenia Krwi Chrystusa w dolnej sali kościoła. We wtorek 5.XI. o godz. 16:30 Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, o godz.18:00 Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  2. Spotkanie grupy “Z Maryją za rękę” w poniedziałek o 16:30 w dolnej sali kościoła.
  3. Uczestnicy Europejskiego Spotkania młodych z Taize będą przyjęci przez mieszkańców Wrocławia. Osoby z naszej parafii, które deklarują się na przyjęcie gości, proszone są o złożenie takiej deklaracji w zakrystii kościoła bądź w kancelarii parafialnej. Kolejne spotkanie dla wolontariuszy z naszej parafii odbędzie się 13. listopada godz. 19:00 w dolnej sali kościoła.
  4. Narzeczonych, którzy zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński, zapraszamy na nauki przedmałżeńskie. Spotkania będą trwały 15,16, 22 i 23 listopada. Rozpoczynać się będą Mszą św. o godz. 18:00.
  5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  6. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się na nabożeństwie o godz. 17:15. Wypominki możemy składać do skarbony umieszczonej przed ołtarzem Najświętszej Maryi Panny. Plan modlitwy wypominkowej dostępny jest na tej stronie.