XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.11.2019r.

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym dniu modlitwa i pomoc finansowa jest skierowana do Sudanu Południowego. Po Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc dla Kościoła w tym kraju.
  2. W poniedziałek 11. listopada przypada 101. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 7:00, 8:30, 10:00, 18:00.
  3. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, dzisiaj o godz. 19:00.
  4. Spotkanie wolontariuszy Taize z naszej parafii w środę 13. listopada o godz. 19:00 w dolnej sali kościoła.
  5. Zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza w czwartek o godz. 17:00.
  6. Spotkanie Grupy Parafialnego Wolontariatu w niedzielę 17. listopada o godz.19:00 w dolnej sali kościoła. Na spotkaniu będzie można posłuchać członka akcji “Za burtą” z inicjatywy ewangelizacji bezdomnych, którzy odwiedzają ludzi mieszkających w altankach, melinach, by zanieść im Dobrą Nowinę i pomóc wyjść z bezdomności. Parafialny wolontariat poszukuje studentów gotowych pomagać dzieciom w nauce.
  7. Narzeczonych zapraszamy na nauki przedmałżeńskie. Początek w piątek, 15 listopada, Mszą św. o godz.18:00.
  8. W przyszłą niedzielę zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.
  9. Na Mszy św. o godz. 12:00 poświęcenie nowego witraża w kaplicy adoracyjnej, który ufundowali Alicja i Sebastian Górka.
  10. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się na nabożeństwie o godz.17:15. Kartki wypominkowe prosimy składać do skarbony umieszczonej przed ołtarzem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Plan modlitw wypominkowych dostępny jest na tej stronie.