XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.11.2019r.

1. Kolejne spotkanie dla dzieci “Z Maryją za rękę” w poniedziałek o godz. 17:00.
  2. We wtorek o godz.18:00 Msza św. w intencji zmarłych członków Stowarzyszenia Krwi Chrystusa i Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  3. Spotkanie dla grupy dziecięcej “Kredkami do nieba” w piątek o godz. 18:00 w dolnej sali kościoła. Na spotkaniu dzieci omawiają Ewangelię z nadchodzącej niedzieli i przygotowują prace plastyczne z tego tematu.
  4. Skauci Europy zapraszają na jesienną wędrówkę w góry Bystrzyckie w dniach 22-24 listopada przeznaczona dla mężczyzn w wieku od 18 lat. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w przyszłą niedzielę, 24 listopada, po Mszy św. godz. 18:00.
  6. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy kościelny rok liturgiczny. W tym dniu będziemy gościli w naszej parafii ks. Bernarda Radzika z Białorusi, który będzie głosił Słowo Boże. Po Mszach św. będziemy mogli wspomóc naszymi ofiarami kościół w Naroczu na Białorusi, gdzie duszpasterzuje ks. Radzik.
  7. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  8. W środę kończymy modlitwę wypominkową za zmarłych. Do tego dnia możemy jeszcze składać karki wypominkowe. Grafik wypominek dostępny jest na tej stronie.