III Niedziela Zwykła C – Ogłoszenia parafialne – 22.01.2023r.

1. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Słowa Bożego. Wierni, którzy bez przerwy minimum pół godziny w ciągu dnia oddadzą się lekturze Pisma Świętego, mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. W środę, 25 stycznia święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Natomiast w sobotę, 28 stycznia wspomnienia św. Tomasza z Akwinu – patrona uczelni katolickich, święto Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.

4. W przyszłą niedzielę, 29 stycznia o godz.16:00 spotkanie opłatkowe Wspólnoty Żywego Różańca.

5.Wchodzimy w ostatni tydzień Mszy św. kolędowych. Zapraszamy do kościoła na godz.18:00 mieszkańców poszczególnych ulic na wspólną Mszę św. kolędową. Jest także możliwość indywidualnego zaproszenia kapłana do naszych domów na wspólną modlitwę i poświęcenie mieszkania. Takie zaproszenia należy zgłaszać po Mszy św. w zakrystii lub w kancelarii bądź telefonicznie czy mailowo.