Uroczystość Wszystkich Świętych – Ogłoszenia parafialne – 01.11.2021

1. Wkraczamy w miesiąc modlitewnej pamięci o zmarłych. Niech modlitwa za nich będzie wyrazem naszej wiary w życie wieczne i zmartwychwstanie. Niech będzie, chociaż częściowym spłaceniem naszego długu wdzięczności wobec naszych bliskich zmarłych. Gromadźmy się w tym czasie w naszych świątyniach, w których kiedyś, przed nami oni się modlili i prośmy dobrego i miłosiernego Pana o szczęśliwą wieczność dla naszych drogich bliskich, którzy przed nami odeszli do Pana.
  2. We wtorek  Dzień Zaduszny – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz.7:00, 9:00 i 18:00.
  3. We wtorek o godz.18:00 Msza św. w int.ADŚ.
  4. W czwartek o godz.18:oo, Msza św. w int. SKCH.
  5. W piątek spowiedź św. od 16:00 do 19:00.
  6. W sobotę o godz. 9:00, Msza św. w int. WŻR.
  7. Przed ołtarzem św. Faustyny są do nabycia świece Caritas -Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Są dwa rodzaje świec: małe w cenie 7 zł game time side kicks i duże w cenie 16 zł. Ofiary prosimy składać do koszyczka umieszczonego na stoliku.
  8. Modlitwa wypominkowa za zmarłych od 2 listopada o godz.17:15. W najbliższym tygodniu wg. następującego porządku…..