XXII NIEDZIELA ZWYKŁA -1.09.2019r.

1. Decyzją Księdza Arcybiskupa Metropolity Wrocławskiego Józefa Kupnego z dniem 1. września 2019r. wikariuszem naszej parafii został ustanowiony Ks. Antoni Ablam.
  2. Piotr Żuber został skierowany na okres od 1 do 30 września 2019 roku do pomocy duszpasterskiej w naszej parafii.
  3. Rektor MWSD we Wrocławiu skierował do naszej parafii na praktykę duszpasterską akolitę Marcina Wachowicza.
  4. Skończyły się wakacje. W tym tygodniu dzieci i młodzież rozpoczynają rok szkolny. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek 2. września o godz. 8:00.
  5. W poniedziałek o godz. 17:15 koronka do Przenajdroższej Krwi Chrystusa, o godz.18:00 Msza św. w intencji Ojczyzny i Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po Mszy św. spotkanie tej wspólnoty w dolnej sali kościoła.
  6. We wtorek o godz. 17:15 Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej Bolesnej, o godz. 18:00 Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  7. W czwartek na Mszę św. o godz. 18:00 zapraszamy wszystkich członków Liturgicznej Służby Ołtarza (ministrantów, lektorów, ceremoniarzy). Zapraszamy również wszystkich chętnych do służby przy Ołtarzu Pańskim.
  8. W I Piątek września spowiedź św. od 15:00 do 19:00. Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież, aby z Panem Bogiem rozpocząć nowy rok szkolny.
  9. W I sobotę września spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca. O godz.8:00 – Godzinki ku czci Najświętszej Maryi Panny, o 8:30 – różaniec, o 9:00 Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańća. W tym dniu w godzinach dopołudniowych odwiedziny ludzi chorych z posługa sakramentalną.
  10. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.