XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.08.2019r.

1. Dzisiaj przypada 114. rocznica urodzin św. Faustyny. O godz. 18:00 – Msza św. koncelebrowana z udziałem księży pracujących w naszej parafii od chwili jej powstania.
  2. W poniedziałek 26. sierpnia Kościół obchodzi uroczystość Najświętszej Marii Panny Częstochowskiej. Msze św. w naszym kościele będą sprawowane o godz. 7:00, 9:00, 18:00.
  3. Tego również dnia odbędzie się XVII Międzyparafialna Piesza Pielgrzymka do kościoła Matki Bożej Częstochowskiej przy ul Kochanowskiego. Zbiórka o godz. 15:45 w kościele Świętej Rodziny.
  4. W sobotę 31. sierpnia przypada 23. rocznica konsekracji biskupiej ks. Abpa Mariana Gołębiewskiego, którego osobę polecamy modlitwie wiernych.
  5. W następna niedzielę, jako pierwszą miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, a taca będzie przeznaczona na dalsze prace w naszym kościele.
  6. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.