XII Niedziela Zwykła C – Ogłoszenia parafialne – 19.06.2022r.

1. W czwartek, 23 czerwca, zakończenie tygodnia ku czci Najświętszego Sakramentu. Na Mszy św. o godz.18:00 procesja do czterech ołtarzy wokół kościoła. Po procesji błogosławieństwo wianków.
  2. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa wyjątkowo w tym roku będzie celebrowana w naszej archidiecezji w czwartek, 23 czerwca. Jest to także Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.
  3. Ostatnie spotkanie z cyklu katechezy eucharystycznej w czwartek po liturgii wieczornej.
  4. W piątek, 24 czerwca, uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, głównego patrona naszej archidiecezji.
  5. W sobotę, 12 czerwca, wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka ”świętopietrze”, na utrzymanie Stolicy Apostolskiej.
  7. Dzisiaj po mszy św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.