4 Niedziela Adwentu A – Ogłoszenia parafialne – 18.12.2022r.

1. Dzisiaj w naszej parafii kiermasz świąteczny.
  2. Zapraszamy w środę na godz.10:00 osoby chętne do pomocy w ustawieniu choinek i dekoracji świątecznej.
  3. W Wigilię uroczystości Narodzenia Pańskiego Msze św. będą sprawowane rano o godz.7:00 i 9:00. Nie będzie Mszy św. o godz.18:00. W godzinach wieczornych zapraszamy na Mszę św. Pasterską, która będzie sprawowana o godz. 22:00 i 24:00.
  4. W pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Msze św. będą sprawowane wg. porządku niedzielnego z jednym wyjątkiem 25 grudnia nie będzie Mszy św. o godz.7:00.
  5. Przed ołtarzem św. Faustyny są do nabycia opłatki wigilijne i sianko na stół wigilijny. Dobrowolne ofiary z opłatków są przeznaczone na dalsze prace w naszym kościele.
  6. W styczniu rozpoczniemy tradycyjną wizytę duszpasterską – Kolędę. Prosimy, aby osoby, które chciałyby zaprosić księdza, aby pobłogosławił mieszkanie, wypełniły karty zgłoszeniowe, które znajdują się na stole przed ołtarzem św. Faustyny i złożyły je do skarbony umieszczonej przy stole cleaning house checklist. Można także przekazać zaproszenie ustnie w zakrystii, czy w  kancelarii, bądź telefonicznie czy mailowo. Zamiast tradycyjnej wizyty kolędowej tak jak w ubiegłym roku będzie również możliwość uczestniczenia w Mszach św. z indywidualnym błogosławieństwem. Grafik wizyty kolędowej podamy w ogłoszeniach świątecznych.
  7. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na PKŻ, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożony dar.