3. Niedziela Wielkiego Postu B – Ogłoszenia parafialne – 03.03.2024r.

1. W poniedziałek, 4 marca, o godz.17:15 Koronka do Krwi Chrystusa, o 18:00 Msza św. w int. Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po Mszy św. spotkanie wspólnoty na plebanii.
2. We wtorek, 5 marca, o 17:15 Różaniec Apostolstwa Dobrej Śmierci, o 18:00 Msza św. w int. ADŚ.
3. Od poniedziałku do piątku, 8 marca, do godz.11:00, zbiórka elektroodpadów, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV,AGD…). Zużyty sprzęt proszę składać na placu przykościelnym od strony zachodniej, przy wejściu do dolnej sali kościoła. Przychody z tej akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy.
4. Stowarzyszenie NURT zaprasza rodziców i kandydatów do liceum na Drzwi Otwarte , które odbędą się 14 marca, o godz.17:00 w siedzibie liceum, ul Szymanowskiego 7.
5. WINNICA RACHELI w dniach 8-10 marca i 11-13 października br organizuje rekolekcje dla kobiet i mężczyzn, którzy uczestniczyli w procesie decyzji o aborcji i odczuwają z tego powodu konsekwencje emocjonalne i duchowe. Kontakt i zapisy na plakacie w gablocie ogłoszeń.
6. Za tydzień Niedziela Hospicyjna, po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz hospicjum działającego w naszym mieście.