XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.08.2018r.

1. Od września przywracamy Mszę św. w dni powszednie o godz. 9:00 i w niedzielę o godz. 11:00.
  2. W piątek 31. sierpnia przypada 22. rocznica konsekracji biskupiej Ks. Abp Mariana Gołębiewskiego. Osobę Arcybiskupa Seniora polecamy modlitwie parafian.
  3. Spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca w sobotę 1. września. O godz. 8:30 różaniec, o 9:00 Msza św. w intencji Wspólnoty.
  4. Odwiedziny ludzi chorych z posługą sakramentalną w sobotę 1. września w godzinach dopołudniowych.
  5. Prasa katolicka do nabycia w przedsionku kościoła.
  6. W przyszłą niedzielę jako pierwszą miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu, a taca przeznaczona będzie na dalsze prace w naszym kościele.
  7. W przyszłą niedzielę 2. września w godzinach od 8:00 do 13:00 będziemy gościli w naszej parafii dziennikarzy Radio Rodzina – rozgłośni Archidiecezji Wrocławskiej.