XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.09.2018r.

1. W tym tygodniu w środę, piątek i sobotę przypadają Kwartalne Dni Modlitw w intencji dzieci, młodzieży i wychowawców.
  2. We wtorek 18. września obchodzimy w Kościele święto św. Stanisława Kostki, patrona polskiej młodzieży.
  3. W najbliższą środę po Mszy św. o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie z kandydatami na ministrantów w kościele. Zapraszamy na to spotkanie wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.
  4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Katolickie Radio Rodzina.
  5. W niedzielę 23. września po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (zapraszamy uczniów klas VIII szkoły podstawowej i młodzież klas III gimnazjalnych oraz osoby które nie przyjęły tego sakramentu we właściwym czasie). Na najbliższym spotkaniu zostaną rozdane specjalne książeczki, które pomogą w przygotowaniu do przyjęcia tego sakramentu.
  6. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.