Uroczystość Narodzenia Pańskiego – Ogłoszenia parafialne – 25.12.2022r.

  1. Wszystkim parafianom i gościom składamy życzenia zdrowych, pogodnych, pełnych miłości i ciepła świąt Narodzenia Pańskiego. Niech światło Chrystusa rozświetla wszelkie mroki codzienności, a wiara w Jego miłość i obecność wśród nas, niech będzie źródłem radości, pokoju i szczęścia. 
  2. W pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia  Msze św. będą sprawowane według porządku niedzielnego ( z wyjątkiem Mszy św. o godz.7:00 w pierwszy dzień świąt). Tradycyjnie taca z drugiego dnia świąt przeznaczona jest na potrzeby PWT i MWSD we Wrocławiu.
  3.  Dziękujemy Czeladnikom św. Józefa za ustawienie choinek w naszym kościele. P. Michałowi Siudzikowi za koncepcję, montaż i ustawienie szopki betlejemskiej i dekoracji świątecznej, panu Stanisławowi Gmyrkowi za dekoracje kwiatowe, how much does it cost to clean windows, członkom LSO i wszystkim którzy pomagali w  dekoracji świątecznej naszego kościoła.
  4.   Dnia 2 stycznia rozpoczniemy w naszej parafii kolędę, która odbywać się będzie w dwóch formach:

a/ W formie tradycyjnej na zaproszenie. Zaproszenie można wziąć z kościoła lub pobrać z naszej strony internetowej: http://www.faustyna.archidiecezja.wroc.pl/index.php/wizyta-duszpasterska-koleda-2023/

b/ każdego dnia wg. grafiku będzie odprawiana Msza św.  dla mieszkańców danej ulicy. W trakcie tej Mszy św.  kapłan odmówi modlitwę o błogosławieństwo mieszkania i domowników. Parafianie będą mogli zabrać ze sobą wodę święconą, kredę i kadzidło.

5. Został namalowany nowy obraz dla naszego kościoła przedstawiający Zwiastowanie NMP.