XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.09.2017r.

1. Rozpoczyna się nowy rok szkolny, zwracamy się z apelem do wszystkich rodziców aby zatroszczyli się o religijne wychowanie swoich dzieci, które dokonuje się również przez uczęszczanie dzieci na lekcje religii. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek 4. września o godz. 8:00.
  2. Rektor Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu skierował do naszej parafii na praktykę duszpasterską ks. diakona Wojciecha Borowskiego.
  3. W poniedziałek o godz. 17:15 koronka do Przenajdroższej Krwi Chrystusa, o godz.18:00 Msza św. w intencji Ojczyzny i Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po Mszy św. spotkanie tej wspólnoty w dolnej sali kościoła.
  4. We wtorek o godz. 17:15 Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej Bolesnej, o godz. 18:00 Msza św. w int. Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  5. We wtorek 5. września o godz. 19:00 spotkanie pielgrzymów udających się do Fatimy.
  6. W środę 6. września po wieczornej Mszy św. próba chóru.
  7. W piątek 8. września o godz. 4:30 rano wyjazd pielgrzymów do Piotrkowa Trybunalskiego, Niepokalanowa, Kodnia.
  8. Dnia 9. października Wspólnota Żywego Różańca organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę. Zapisy po Mszach św. w zakrystii i w kancelarii parafialnej.
  9. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace przy naszym kościele. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.