XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.08.2017r.

1. Od września przywracamy Mszę św. w dni powszednie o godz. 9:00 i w niedzielę o godz. 11:00.
  2. W czwartek 31. sierpnia przypada 21. rocznica konsekracji biskupiej Ks. Abp Mariana Gołębiewskiego. Osobę Arcybiskupa Seniora polecamy modlitwie parafian.
  3. W I Piątek września Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź św. od 15:00 do wieczornej Mszy św.
  4. Spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca w sobotę 2 września. O godz. 8:30 różaniec, o 9:00 Msza św. w intencji Wspólnoty.
  5. Odwiedziny ludzi chorych z posługą sakramentalną w sobotę 2. września w godzinach dopołudniowych.
  6. Nowe numery prasy katolickiej są do nabycia w przedsionku kościoła.
  7. W przyszłą niedzielę jako pierwszą miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu, a taca przeznaczona będzie na dalsze prace w naszym kościele.