XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA –17.09.2017r.

1. W tym tygodniu w środę, piątek i sobotę Kwartalne Dni Modlitw w intencji dzieci, młodzieży i wychowawców.
  2. W poniedziałek 18. września, święto św. Stanisława Kostki, patrona polskiej młodzieży.
  3. Wspólnota Żywego Różańca 11. września organizuje pielgrzymkę do Częstochowy. Zapisy po Mszy św. w zakrystii.
  4. Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na pielgrzymkę do Tyńca Małego w dniu 14. października. Zapisy u animatorki Stowarzyszenia Krwi Chrystusa po Mszy św. o godz. 8:30.
  5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Katolickie Radio Rodzina.
  6. Spotkanie organizacyjne dla rodziców uczniów klas trzecich przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. w środę 27 września o godz.19:00 w kościele.
  7. Młodzież klas III gimnazjalnych przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania (oraz młodzież starszą która nie przyjęła jeszcze tego sakramentu) zapraszamy na spotkanie w sobotę 23. września o godz.19:00 w kościele.
  8. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.