Uroczystość Zesłania Ducha Św. – Ogłoszenia parafialne – 19.05.2024r.

1. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy w Kościele okres paschalny. Niech dar Ducha Świętego nieustannie ożywia i umacnia naszą wiarę.
  2. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt, poświęcony NMP Matce Kościoła. Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 18:00.
  3. Dzisiaj Na Mszy św. o godz.13:00 dzieci klas III przystąpią do I Komunii św.
  4. Dzisiaj w kościele NMP na Pasku uroczyste otwarcie Synodu Archidiecezji Wrocławskiej.
  5. W czwartek, 23 maja, święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  6. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  7. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.
  8. Na stoliku przy konfesjonale w lewej nawie bocznej kościoła, jest wyłożona prezentacja odpowiedzi udzielonych w ankiecie przeprowadzonej w naszej parafii w czerwcu 2023roku. Synteza ankiety jest również umieszczona na stronie internetowej parafii.
  9. Chór „Rodzina” zaprasza wszystkich chętnych do śpiewania podczas procesji Bożego Ciała. Najbliższa próba w czwartek, 23 maja, o godz.18:45 w domu parafialnym parafii Świętej Rodziny. Zgłaszać się można u naszego organisty P. Stanisława.