13 Niedziela Zwykła A – Ogłoszenia parafialne – 02.07.2023r.

1. Decyzją Kurii Metropolitalnej Wrocławskiej z dniem 1 września 2023r  Ks. Wojciech Borowski został odwołany z funkcji wikariusza parafii pw. Św. Faustyny we Wrocławiu i ustanowiony wikariuszem parafii  pw. Najświętszego  Imienia Jezus we Wrocławiu  w dekanacie Wrocław- Katedra.   Ks. Wojciechowi dziękujemy za jego gorliwą 5 – letnią posługę w naszej parafii i życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki NMP i owocnej posługi w nowej parafii. Od 1 września posługę wikariusza naszej parafii obejmie ksiądz Daniel Potępa – tegoroczny neoprezbiter.
  2. W miesiącu lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. w niedziele o godz.11:00, a dni powszednie o godz.9:00. Spowiedź św. w dni powszednie 15 min przed Eucharystią a w niedziele podczas Mszy św.
  3. We wtorek, 4 lipca o godz.18:00 Msza św. w int. Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  4. W czwartek, 6 lipca, o 18:00 – Msza św. w int. Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po Mszy św. spotkanie wspólnoty i zmiana tajemnic różańcowych. W każdy czwartek lipca o godz.17:30 litania do Krwi Chrystusa.
  5. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od 16.45 do 17.45
  6. W przedsionku kościoła i stoliku przed ołtarzem św. Faustyny jest do nabycia najnowsza prasa katolicka.
  7.  Dzisiejsze ofiary złożone na tacę są przeznaczone na dalsze prace w naszym kościele.