III Niedziela Wielkiego Postu C – Ogłoszenia parafialne – 20.03.2022

1. Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu o godz. 9:30, 17:00, 18:30, nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 17:00.
2. W Przyszłą niedzielę 27 marca rozpoczną sie w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Mariusz Sobkowiak.
3. W piątek, 25 marca w uroczystość Zwiastowania Pańskiego o godz.17:00 we wszystkich kościołach odbędzie się akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu NMP. Tego dnia Droga Krzyżowa dla dzieci o godz 16.30
4. Akcja naleśniki dla dzieci z Ukrainy trwa nadal and we want make sure everything goes smoothly, bo jest duża potrzeba takiej pomocy. Zasilamy 3 miejsca: dworzec PKP, lotnisko, akademik przy ul. Wittiga. Dziękujemy za otwarte serce wszystkich , którzy włączyli się w naszą akcję. Do tej pory dla uchodźców z Ukrainy dostarczyliśmy 6500 racuchów, 6000 naleśników, kilkaset pierogów, owoców, soczków, słodyczy.
5. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na Dzieło Pomocy
AD Gentes, której celem jest pomoc polskim misjonarzom posługującym w krajach misyjnych.
6. Kolejne spotkanie z cyklu “Katechezy Eucharystyczne” odbędzie się w czwartek o godz.18:45 na plebanii.
7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz.12:00 poświęcenie nowego witraża św. Jana Pawła II.
8. Za tydzień niedzielę zbiórka na PKŹ, dzieło charytatywne naszej parafii.