3. Niedziela Zwykła B – Ogłoszenia parafialne – 21.01.2024r.

1. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Słowa Bożego. Wierni, którzy bez przerwy minimum pół godziny w ciągu dnia oddadzą się lekturze Pisma Świętego, mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. W poniedziałek, 22 stycznia, o godz.19:00 zapraszamy na spotkanie kręgu Biblijnego, który prowadzi ks. dr Ryszard Kempiak.

3. W czwartek, 25 stycznia święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

4. W przyszłą niedzielę, 28 stycznia zbiórka do puszek na rzecz pomocy dla klasztorów kontemplacyjnych w naszej archidiecezji.

5. W przyszłą niedzielę będzie do nabycia folder „U św. Faustyny” ilustrujący życie naszej wspólnoty parafialnej w roku 2023.

6.Wchodzimy w ostatni tydzień Mszy św. kolędowych. Zapraszamy do kościoła na godz.18:00 mieszkańców poszczególnych ulic na wspólną Mszę św. kolędową. Jest także możliwość indywidualnego zaproszenia kapłana do naszych domów na wspólną modlitwę i poświęcenie mieszkania. Takie zaproszenia należy zgłaszać po Mszy św. w zakrystii lub w kancelarii bądź telefonicznie czy mailowo.