II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 5.01.2020r.

1. W poniedziałek 6. stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego zwana w naszej tradycji uroczystością Trzech Króli. Msze św. będą sprawowane wg porządku niedzielnego.
  2. W Uroczystość Objawienia Pańskiego Panie ze Wspólnoty Żywego Różańca będą rozprowadzały kredę i kadzidło, a ofiary złożone będą przeznaczone na dalsze prace przy naszym kościele. Bóg zapłać tym osobom które przygotowały kredę i kadzidło na dzisiejszą uroczystość.
  3. We wtorek 7. stycznia o godz. 17:15 Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej Bolesnej, o godz.18:00 Msza św. w intencjach Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  4. Zapraszamy wszystkie rodziny goszczące pielgrzymów, wolontariuszy i scholę na wspólną modlitwę kanonami z Taize 10. stycznia na godz. 19:00. Podzielimy się jeszcze raz przeżyciami z Europejskiego Spotkania Młodych i zastanowimy się jak dalej moglibyśmy stawać się znakami pokoju i pojednania.
  5. Spotkanie Rady Parafialnej w niedzielę 12. stycznia o godz. 16:00.
  6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  7. Plan kolędy dostępny jest na tej stronie.