11 Niedziela Zwykła A – Ogłoszenia parafialne – 18.06.2023r.

1. W sobotę, 24 czerwca – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, Głównego Patrona Archidiecezji Wrocławskiej. W tym dniu przypada 61 rocznica święceń kapłańskich ks. Abp Seniora Mariana Gołębiewskiego.

2. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz.8:00. Na tę Mszę św. zapraszamy uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły.

3. W miesiącu lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. w dni powszednie o godz.9:00 oraz w niedziele o godz.11:00.

4. Spotkanie domowych grup „New Pastoral” we wtorek o godz.19:00. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej parafii.

5. Dzisiaj dobiega końca czas składania ankiet. Wszystkim którzy wzięli udział i wypowiedzieli się w anonimowej ankiecie składamy podziękowanie. Po zebraniu i opracowaniu odpowiedzi zamieszczonych w ankiecie przedstawimy wyniki tej ankiety ogółowi wiernych. Ankieta jest dostępna pod tym linkiem https://forms.gle/sCGs78sV3RcXaoXa7 a także można ją pobrać w kościele w wersji papierowej i uzupełnioną wrzucić do skrzynki w przedsionku lub przy ołtarzu bocznym

6. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.

7. Parafia Ojców Redemptorystów z Wrocławia organizuje pielgrzymkę do Meksyku w dniach 3-13 listopada br. Gdyby ktoś był zainteresowany, można się zapoznać z programem wyłożonym przy wyjściu z kościoła, w którym jest także kontakt do organizatorów.