2. Niedziela Wielkanocy czyli Miłosierdzia Bożego – Ogłoszenia parafialne – 07.04.2024r.

1. Dzisiejsza niedziela jest Świętem Miłosierdzia Bożego, o godz.15:00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia Bożego. Z modlitwą w godzinie Miłosierdzia Bożego związał Pan Jezus obietnice wszelkich łask. „W tej godzinie – powiedział – nie odmówię duszy niczego, która Mnie prosi przez mękę Moją”.

2. Dzisiaj na Mszy św. o godz.18:00 ks. Biskup Jacek Kiciński udzieli sakrament bierzmowania młodzieży z naszej parafii i z parafii Świętej Rodziny.

3. W poniedziałek, 8 kwietnia, przeniesiona z uwagi na przypadający 25 marca Wielki Poniedziałek, uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to również Dzień Świętości Życia.

4. W poniedziałek, o godz.17:15 Koronka do Przenajdroższej Krwi Chrystusa, o godz.18:00 Msza św. w intencji Stowarzyszenia krwi Chrystusa. Po Mszy św. spotkanie wspólnoty w dolnej sali kościoła.

5. Następna niedziela – 3 wielkanocna – będzie przeżywana w Polsce jako Niedziela Biblijna. Rozpoczyna ona 16 Tydzień Biblijny obchodzony co roku z inicjatywy Dzieła Biblijnego im. Jana Pawła II.

6. We wtorek, 9 kwietnia o godz.20:00 w rynku, pod pręgierzem, modlitwa różańcowa za dzieci nienarodzone.