Niedziela Świętej Rodziny – Ogłoszenia parafialne – 31.12.2023r.

1. Dzisiejszą Niedzielą ŚWIĘTEJ RODZINY kończy się Rok Pański 2023. Z serc naszych wydobywa się dziękczynne TE DEUM za wszystkie łaski jakimi nas Bóg obdarzył. Dzisiaj od 17:00 do 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz.18:00 Msza św. z nabożeństwem dziękczynnym za otrzymane łaski. Dzisiaj nie będzie wyjątkowo Mszy św. o 21:00.

2. W poniedziałek, 1 stycznia, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. w tym dniu będą odprawiane wg porządku niedzielnego, z jednym wyjątkiem nie będzie Mszy św. o godz.7:00. Na Mszy św. o godz.18:00 będziemy modlili się w int. SKCh.

3. We wtorek, 2 stycznia o godz.18:00 Msza św. w int. Apostolstwa Dobrej Śmierci.

4. W I Piątek stycznia spowiedź św. od 17:00 do 18:00.

5. W sobotę, 6 stycznia, uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. będą sprawowane wg. porządku niedzielnego. Na Mszy św. o godz.8:30 modlimy się w int wspólnoty Żywego Różańca, po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

6. Kolędę rozpoczniemy 2 stycznia. Będziemy zapraszali mieszkańców poszczególnych ulic na wspólną Mszę św. w kościele wg grafiku który podany jest na stronie internetowej parafii i w gablotach ogłoszeń. Istnieje także możliwość indywidualnego zaproszenia kapłana do naszego domu na wspólną modlitwę i pobłogosławienie mieszkania. Zgłoszenia indywidualnej kolędy przez specjalny formularz, przyjmujemy zgłoszenia także w zakrystii po każdej Mszy św, albo w kancelarii. Istnieje taż możliwość zaproszenia drogą internetową czy telefoniczną.