UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – 6.01.2019r.

1. Osoby ze Wspólnoty Żywego Różańca rozprowadzają kredę i kadzidło. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na misje w Kościele.
  2. Kręgi Domowego Kościoła zapraszają dzisiaj (w niedzielę) na wspólne kolędowanie w naszym kościele przy żłóbku. Początek o godz. 17:00.
  3. W poniedziałek (7.01) o godz. 17:15 Koronka do Krwi Chrystusa, o godz.18:00 Msza św. w int. Ojczyzny i Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po Mszy św. spotkanie wspólnoty w dolnej sali kościoła.
  4. We wtorek (8.01) o godz. 17:15 Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej Bolesnej, o godz.18:00 Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  5. Małżeństwa z naszej parafii zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu Randek Małżeńskich. Konferencja dotyczyć będzie owocnej komunikacji w małżeństwie, a po niej będzie ok.1,5h czasu na randkę we dwoje aj dubedi. Organizatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi. Spotkanie odbędzie się za tydzień 13. stycznia o godz. 15:30 w naszym kościele. Szczegóły na plakacie, ulotkach oraz stronie internetowej i profilu Facebook naszej parafii.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzimy Niedzielę Chrztu Pańskiego.
  7. Plan kolędy na najbliższy tydzień dostępny jest pod tym linkiem.