XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.11.2019r.

1. Uroczystość dzisiejszej, ostatniej już niedzieli w cyklu roku liturgicznego jakże wymownie stawia nam przed oczy prawdę, iż na końcu czasów staje Jezus Chrystus – Król Wszechświata. Niech Jego Panowanie, Jego Królestwo głęboko przeniknie nasze życie!
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w Kościele Adwent – czas, który ma nas przygotować do świąt Bożego Narodzenia i do naszego spotkania ze Zbawicielem w wieczności.
  3. W Adwencie poczynając od najbliższej niedzieli, będziemy rozprowadzali po wszystkich Mszach św. opłatki wigilijne i świece Caritas. Ofiary złożone z opłatków będą przeznaczone na dalsze prace budowlane w naszym kościele, the average cost a dochód ze sprzedaży świec na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  4. Dzisiaj gościmy o. Bernarda Radzika proboszcza parafii Narucz na Białorusi, discover the average cost. Po Mszy św. naszymi ofiarami będziemy mogli wspomóc Kościół na Białorusi.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00.
  6. W poniedziałek spotkanie Rady parafialnej i liderów grup modlitewnych z naszej parafii.
  7. W środę o godz. 19:00 spotkanie wolontariuszy przygotowujące w naszej parafii spotkanie Taize.
  8. Zachęcamy do przyjęcia w naszym domach młodzieży, która przybędzie do Wrocławia na spotkanie ekumeniczne Taize.