25. Niedziela Zwykła A – Ogłoszenia parafialne – 24.09.2023r.

1. Zbliża się miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz.17:15. Wierni. którzy pobożnie pomodlą się na różańcu w kościele, bądź w rodzinie, mogą dostąpić odpustu zupełnego każdego dnia w ciągu roku.

2. Dnia 5 października przypada odpust w naszej parafii ku czci św. Faustyny. Jest to szczególna okazja do podziękowania Bogu i ludziom za 20 lat istnienia naszej parafii. Mszy św. odpustowej będzie przewodniczył ks. Arcybiskup Józef Kupny Metropolita Wrocławski.

3. W następną niedziele jako pierwszą miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, a taca będzie przeznaczona na dalsze prace w naszym kościele.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest do nabycia na stoliku przed ołtarzem

św. Faustyny i w przedsionku kościoła.

5. Spotkanie LSO w czwartek, 28 września o godz.17:00. Obecność obowiązkowa.

6. W przyszłą niedzielę, 1 października, odbędzie się we Wrocławiu Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem „Dzieci przyszłością Polski”. Początek Mszą św. w kościele św. Elżbiety o godz.12:00. Po Mszy wymarsz spod kościoła św. Elżbiety do Katedry Wrocławskiej.

6. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na radio Rodzina i TV Rodzina, katolickie media w naszej archidiecezji.