XXVI Niedziela Zwykła- 25.09.2016

ogloszenia

Ogłoszenia Parafialne – XXVI Niedziela Zwykła – 25.09.2016r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz.18:00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
  2. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie z liderami wspólnot    działającymi w naszej parafii.
  3. W piątek 30. września będziemy gościli w naszej parafii Ks. Arcybiskupa        Józefa Kupnego Metropolitę Wrocławskiego, który przeprowadzi wizytację  kanoniczną naszej parafii. O godz. 15:00 Koronka Do Miłosierdzia Bożego, a po     jej skończeniu spotkanie Księdza Arcybiskupa z wspólnotami działającymi
w naszej parafii. O godz. 18:00 Ksiądz Arcybiskup odprawi Mszę św. podczas której udzieli sakrament bierzmowania naszej młodzieży. Zapraszamy parafian do wspólnej modlitwy z naszym Arcypasterzem.
4. Spowiedź św. dla kandydatów do bierzmowania ich świadków i rodzin w czwartek 29. września o godz. 16:30.
5. W I sobotę miesiąca w godzinach dopołudniowych odwiedziny ludzi chorych i starszych z posługą sakramentalną.
6. Spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca w sobotę o godz. 8:30, a Msza św. w intencji Wspólnoty o godz. 9:00.
7. Przez cały miesiąc październik o godz. 17:15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
8. W przyszłą niedzielę 2. października rozpoczniemy rekolekcje przygotowujące naszą parafię do uroczystego poświęcenia naszego kościoła, które odbędzie się za 2 tygodnie – 9 października. Rekolekcje poprowadzi ks. Paweł Cembrowicz- proboszcz archikatedry wrocławskiej.
9. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na Katolickie Radio “Rodzina”