IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.01.2018r.

1. W piątek 2 lutego, święto Ofiarowania Pańskiego – Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. będą sprawowane o godz. 7:00, 9:00, 17;00, 18:00. Prosimy przynieść na liturgię świece chrzcielne.
  2. W I Piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi na Mszach św. o godz. 7:00, 9:oo, 17:00, 18:00.
  3. W I Sobotę miesiąca odwiedziny ludzi chorych i starszych z posługą sakramentalną.
  4. W sobotę 3 lutego na godz.10:00 zapraszamy chętnych do pomocy w rozbiórce dekoracji bożonarodzeniowej.
  5. Spotkanie członków Wspólnoty Żywego Różańca odbędzie się w sobotę 4 lutego. O godz. 8:30 modlitwa różańcowa, o 9:00 Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca.
  6. W przyszłą niedzielę jako pierwszą niedzielę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu, a taca przeznaczona będzie na dalsze prace w naszym kościele.
  7. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz klasztorów klauzurowych w naszej archidiecezji.
  8. Zakończyła się kolęda, odwiedziny duszpasterskie kapłanów w naszych domach. Dziękujemy tym wszystkim parafianom, którzy otworzyli przed nami drzwi swoich mieszkań. Dziękujemy za życzliwość, wielką otwartość i za  złożone ofiary, którymi wspomożemy naszą diecezję, Metropolitalne Wyższe Seminarium Duchowne i potrzeby naszej parafii.