I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 5.03.2017r.

1. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy w piątek na Drogę Krzyżową o godz. 9:00, 17:00 (dla dzieci), 18:30.
  2. W niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00.
  3. Jednym z uczynków wielkopostnej pokuty jest jałmużna. W przedsionku kościoła są wyłożone skarbonki Caritas. Zrezygnujmy w Wielkim Poście z jakiejś przyjemności i złóżmy ofiarę do skarbonki. Twoja jałmużna pomoże w leczeniu dzieci i osób starszych. Skarbonki będziemy zbierali w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
  4. W drugiej połowie września planujemy zorganizowanie pielgrzymki do Fatimy z racji 100. rocznicy objawień Najświętszej Maryi Panny. W programie pielgrzymki  La Salette – Lourdes – Santiago De Compostella – Fatima – Lizbona. Dokładny program można otrzymać w zakrystii po Mszy św. oraz na naszej stronie.
  5. W poniedziałek 6. marca o godz. 17:45 – Koronka do Krwi Chrystusa, o godz. 18:00 Msza św. w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Krwi Chrystusa w dolnej sali kościoła.
  6. We wtorek 7. marca o godz. 17:45 – Różaniec do 7-Boleści Matki Bożej, o godz.18:00 msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka “Ad Gentes” przeznaczona na pomoc dla polskich misjonarzy pracujących w ubogich krajach.