4. Niedziela Zwykła B – Ogłoszenia parafialne – 28.01.2024r.

1. W piątek, 2 lutego, święto Ofiarowania Pańskiego – Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Zapraszamy na Msze św. o godz.7:00,9:00,18:00.

2. W sobotę na godz.10:00 zapraszam osoby chętne do pomocy w rozbiórce dekoracji bożonarodzeniowej.

3. W następna niedzielę, 4 lutego, Kościół wrocławski będzie świętował 18 rocznicę konsekracji biskupiej swojego Metropolity, Ks. Arcybiskupa Józefa Kupnego. Osobę i posługę naszego Arcypasterza powierzamy modlitwie parafian.

4. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w niedzielę, 4 lutego, po Mszy św. o godz.18:00.

5. Za pieniądze zebrane podczas kiermaszu parafialnego zakupiona została pralnica przemysłowa dla mieszkańców schroniska św. Brata Alberta w Szczodrem. W ubiegłą sobotę do schroniska zawieźliśmy także ok. 30 worków męskiej odzieży. Dziękujemy za pomoc i wsparcie naszej akcji.

6. Na stoliku przed ołtarzem św. Faustyny jest do nabycia folder „U św. Faustyny” ilustrujący życie naszej parafii w roku 2023. Dziękuję osobom które były zaangażowane w powstanie folderu. Pani Małgorzacie Jakubowskiej – Wanke za redakcję, P. Iwonie Szajner za współpracę i P. Pawłowi Wójcikowi. Dziękuję autorom zdjęć: Małgorzacie Jakubowskiej – Wanke, Krzysztofowi Mazurowi, Ks. Marcinowi Stani, Iwonie Szajner, Barbarze Gajos. Dobrowolne ofiary za folder można składać do skarbony przy stoliku, będą one przeznaczone na pokrycie kosztów druku folderu.