XXV Niedziela Zwykła B – Ogłoszenia parafialne – 19.09.2021r.

1. W przyszłą niedziele po Mszach św. zbiórka na Radio Rodzina, radiową rozgłośnię naszej archidiecezji.
2. Próba i Spowiedź św. dla dzieci przezywających 1 rocznicę swojej Komunii św. w sobotę o godz.10:00. Msza św. rocznicowa w przyszłą niedzielę o godz.13:00.
3. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.
4. Informujemy wszystkich parafian, którzy jeszcze nie brali udziału w spisie powszechnym ludności i mieszkań, iż dzisiaj w naszej parafii w godz.7:15 do 14:30 są obecni rachmistrze spisowi. Przy kościele jest przygotowany namiot w którym można dopełnić tego obowiązku. Przy spisie należy znać swój Pesel i nazwisko rodowe matki.
5. Przy ołtarzu św. Faustyny są do nabycia książki “Kościoły Wrocławia” oraz ” Lwów – z teki rysunków architektonicznych inż Zbigniewa Haicha”. Dobrowolna ofiara.